Ahu Madalyayı Kılpayı Kaçırdı.

2009 Boulder 3. Ayak Yarışması Ankara

 Türkiye Dağcılık Federasyonu Spor Tırmanış Türkiye Şampiyonası Boulder ve Lider 3. ayak yarışmaları 11-12 Nisan 2009 tarihlerinde Ankara Hacettepe Üniversitesi duvarında yapıldı. Bayanlar katagorisinde boulder yarışlarına giren sporcumuz Ahu ALANYA şampiyonayı dördüncü olarak tamamladı.

Devamını oku...

2009 Boulder Türkiye Şampiyonası 2. Ayak Samsunda Yapıldı.

Boulder 2. Ayak Türkiye Şampiyonası 2008 Samsun
 
   Türkiye Boulder Şampiyonası 2. ayağı Samsum Üniversitesinde 7-8 Mart 2009 tarihinde yapıldı. Yarışmadaki tek sporcumuz Ahu ALANYA bayanlar katogorisinde 3. olarak madalya kursüsüne çıktı.Devamını oku...

Seka Park Yapay Tırmanış Duvarı izmit'lilerin Hizmetine Açıldı.

Seka Park Yapay Tırmanış Duvarı Açılışı.
  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin Seka Park içinde yaptırımış olduğu yapay tırmanış duvarı ve etrafındaki spor tesisleri kullanıma açıldı. Açılış töreninde görev alan kulübümüz açılışa gelen çoğunluğu çoçuk olmak üzere 500 kişiyi tırmandırdı. Büyükşehir Belediyesinin Seka Park içinde yaptırdığı yapay duvar 50 metre uzunluğuna ve 8 metre yüksekliğinde görünüş olarak güzel görünsede duvar kullanılan malzeme ve teknik açıdan kötü. Yine de hiç yoktan iyidir felsefesi ile haraket edersek eeehhh idare eder.  Tabi Kulüp olarak duvardaki eksiklikleri birinci elden yetkililere yazılı ve sözlü olarak ilettiğimizi söylemeliyiz.

Devamını oku...

3. Ayak Boulder Türkiye Şampiyonası Ankara da Yapıldı.

Ankara 3. Ayak Boulder 2008
  Türkiye Dağcılık Federasyonu Spor Tırmanış Şampiyonası 3. ayak Boulder yarışmasına Ankara Hacettepe Üniversitesinde 12-13 Nisan 2008 tarihlerinde yapıldı. İki sporcumuz ile katıldığımız şampiyonada Ahu ALANYA yarışmayı altıncılık, İlke Onur ÖNDER ise sekizincilik ile tamamladı.

   Fetiyede yapılan 2. ayak yarışlarına Ahu ALANYA ikinci, İlke Onur ÖNDER ise on birinci olmuştu.

Devamını oku...

Türkiye Bolder Şampiyonasına İki Sporcumuz ile katıldık

Türkiye Bolder Şampiyonası

  Türkiye Dağcılık Federasyonunun 16-17 Şubat 2008 tarihlerinde Sakarya da düzenlediği Spor Tırmanış Türkiye şampiyonası Boulder 1. Ayak yarışmasına bir bayan bir erkek sporcumuz ile katıldık.
Bayanlarda Ahu ALANYA, erkeklerde İlke Onur ÜNDER ile katıldık. Boluder 1. ayak yarışını 16 bayan sporcu arasından Ahu 5'lik ile tamamladı. Erkelerde İlke 34 erkek sporcu arasından 12 olarak tamamladı. 
Devamını oku...